O nas

Grupa WZ Partners to firma rodzinna, której obecność na polskim rynku sięga 1992 roku. Początki naszej działalności związane były z usługami księgowymi, wokół których, na przestrzeni już niemal 30 lat powstała marka wspierająca Klientów i oferująca najwyższy poziom usług w obszarach rachunkowym, kadrowym, płacowym, podatkowym oraz IT.

Jesteśmy ambitnym Zespołem, który obok założycieli, ich sukcesorów oraz Partnerów, tworzy grupa kilkudziesięciu wykwalifikowanych specjalistów i ekspertów codziennie dbających o najwyższy standard usług i zadowolenie naszych Klientów. Słuchamy i sami poszukujemy rozwiązań, które przeniosą naszą współpracę z nimi na jeszcze wyższy poziom.

W naszej codziennej pracy pomagamy firmom rodzinnym, fundacjom i stowarzyszeniom, jak również podmiotom z sektora MŚP, podmiotom sklasyfikowanym jako duże przedsiębiorstwa oraz międzynarodowym grupom kapitałowym, sukcesywnie poszerzając spektrum naszych doświadczeń i możliwości, które wykorzystujemy do ciągłego rozwoju. Wiemy, że prawo i rachunkowość to jedne z najstarszych dziedzin życia gospodarczego, ale naszą ambicją jest to, aby dzięki nieustannemu kształceniu się oraz nowym technologiom te właśnie dziedziny stanowiły szanse i przewagi, a nie wyłącznie przeszkody i trudności.

Z dumą możemy pochwalić się relacjami z Klientami, z którymi współpracujemy już od ponad 20 lat. Wobec każdej nowej współpracy, z każdym Klientem podchodzimy w sposób i z myślą, aby ta relacja trwała dziesięciolecia i aby na przestrzeni przyszłych lat razem stawiać czoła nowym wyzwaniom rynkowym, prawnym i technologicznym.

Zarząd

Piotr Wysocki

Piotr Wysocki

Partner
Księgowość | Doradztwo i consulting

Swoje ponad 25 letnie doświadczenie rozpoczynał jako audytor sprawozdań finansowych w KPMG. W kolejnych latach sprawował funkcje Dyrektora Finansowego, Dyrektora Operacyjnego w ogólnoświatowych organizacjach produkcyjnych. Dodatkowo w ostatnich latach zarządza i wspiera komercyjne projekty o charakterze nieruchomościowym. Zdobytym doświadczeniem w obszarach finansowych, operacyjnych oraz zarządczych chętnie dzieli się z Klientami. W 2009 roku współzałożyciel Centrum Finansowego Wysoccy. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada certyfikat wydany przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr. 3906/2003).

Bartosz Zaborowski

Bartosz Zaborowski

Partner
Księgowość | Doradztwo podatkowe

Doświadczenie zawodowe zdobywał w działach controllingu największych Spółek polskiego rynku telewizyjnego, przenosząc doświadczenia tam zdobyte do WZ Partners jako kolejne pokolenie jego współzałożycieli. Od ponad ośmiu lat współzarządza wraz z pozostałymi Partnerami blisko 30 osobowym zespołem specjalistów w zakresie rachunkowości, prawa pracy, wspierając Klientów w obszarze prawa bilansowego i związanych z nim zagadnień podatkowych. Jest absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego tejże Uczelni. Posiada Certyfikat wydany przez ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr. 68998/2015).

Zuzanna Wysocka

Zuzanna Wysocka

Partner
HR & payroll | Payroll

Ekspertka w sprawach kadrowo-płacowych i personalnych, która swoje doświadczenie zbudowała w pracy w podmiotach Skarbu Państwa oraz firmach międzynarodowych na stanowiskach menadżerskich, zarządzając ponad 6.000 zespołem pracowników. Posiada ekspercką wiedzę w obszarze administracji kadrowej, procesie naliczania wynagrodzeń, raportowania oraz tworzenia dedykowanych rozwiązań z zakresu zbiorowego prawa pracy. W chwili obecnej zorientowana na optymalizację procesów HR oraz wdrażanie e-rozwiązań. Specjalistka w zakresie procesów legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców, posiadająca również doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi. W roku 2009 współzałożycielka Centrum Finansowego Wysoccy. Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Tomasz Karaś

Tomasz Karaś

Partner
Doradztwo podatkowe | Doradztwo prawne

Doradca podatkowy i prawnik posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach, w których doradzał krajowym i zagranicznym Klientom w obszarach prawa podatkowego i prowadzania działalności gospodarczej. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych (CIT) i fizycznych (PIT), w szczególności dotyczących unikania podwójnego opodatkowania, cen transferowych, podatku u źródła, podatkowych aspektów restrukturyzacji podmiotów (przekształcenia, podziały oraz łączenie spółek) oraz finansowana działalności, cen transferowych, podatku od nieruchomości i VAT. Reprezentuje Klientów w postępowaniach podatkowych oraz kontrolnych przed organami podatkowymi wszystkich instancji oraz przed sądem administracyjnym.