Formularz wyceny

Przygotowanie dla każdego z Klientów to w WZ Partners osobny projekt, w którym nasz zespół wraz z Partnerami poszukują najbardziej optymalnego modelu obsługi, dobierają najodpowiedniejsze narzędzia i opracowują najefektywniejszy model kalkulacji wynagrodzenia.

Zapraszamy do poświęcenia kilku minut na uzupełnienie poniższej ankiety, na podstawie której nasz zespół będzie w stanie wstępnie zaznajomić się ze skalą Państwa działalności i wytypować kluczowe wyzwania, jakie mogą pojawić się w ramach codziennej współpracy. W kolejnym kroku skontaktujemy się z Państwem proponując spotkanie lub prosząc o dodatkowe informacje konieczne do opracowania propozycji modelu współpracy. Końcowym efektem naszych analiz będzie przedstawienie Państwu indywidualnie zaprojektowanej oferty.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą w zakresie doradztwa podatkowego lub doradztwa z obszarów księgowości bądź kadr i płac, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub przesłania zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Zapytaj o cenę

    Please fill out the form on the previous page.